Módny guru Rihanna: Oblečte sa do dokonalosti

Módny guru Rihanna: Oblečte sa do dokonalosti

Či už cestuje (a koncertuje) v rôznych kútoch sveta, pózuje na červenom koberci alebo len tak vysedáva v meste s priateľmi – Rihanna vie ako vyzerať štýlovo. Zatiaľ čo ostatné celebrity slepo nasledujú trendy a „hrajú to“ na istotu pod taktovkou dizajnérov, Rihanna perfektne a sebavedomo reprezentuje svoju vlastnú osobnosť. Z tejto speváčky vyžaruje zmyselnosť a ženskosť dráždená postojom divošky. Má jedinečnú schopnosť obliekať si kúsky, ktoré by za normálnych okolností nespolupracovali. Práve to z nej robí majstra a my v Planet Paris sme presvedčení, že táto „superstar“ nám musí dať lekciu. Ako to teda robí?

Deravé kolená

Nič pre naše staré mamy (a vlastne aj mamy). Vieme, že zakaždým pri pohľade na otrhané kolená zalamujú rukami a pokúšajú sa tie rifle silou-mocou „opraviť“. Kto im vysvetlí, že sa pokúšajú zničiť pridrahé nohavice? Radšej ich pred nimi neukazujme. :) Ale určite tieto nohavice nevyhadzujte! Ich drsný „look“ skvelo korešponduje s úzkym strihom, ktorý je maximálne ženský. Najlepší výsledok dosiahnete, ak zvolíte svetlejší odtieň nohavíc, pretože nepôsobí príliš (až nechcene) rebelsky. A vy tak môžete zostať dámou, ktorou v skutočnosti ste.

Boomex Marketing Agency

Superveľké bundy a kabáty

Áno, Rihanna miluje sexy a zmyselný vzhľad. Rada sa však zahráva aj s mužnejšími detailami. Oblieka si extrémne veľké bundy a vytvára tak dramatický vzhľad. Móda totiž nie je len o ukazovaní a predvádzaní nášho tela. Kľúčom je zlatá stredná cesta. Odhaľte nohy a zahaľte top. Dbajte však aj na dokonalé vlasy a make-up. Nemôžete predsa vyzerať nedbalo. :)

Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Všade samá pastelová

Ako všetci ostatní, aj Rihanna miluje čierno-čiernu kombináciu. No vie aj, že čas od času je štipka farebnosti potrebná. A ak vravíme štipka, máme na mysli farebný špeciál! :) Len Rihanna sa vie dokonale obliecť do modrej od hlavy po päty. Ale to, že dokáže, aby žena v ružovej vyzerala elegantne a sexy bez zrnka irónie.. to je neuveriteľné. :)

Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Kožušinky

Rihannina láska k hrubým, viditeľným a extravagantným kabátom je známa. A pomáha si aj zaujímavými farbami. Tento unikátny štýl je veľmi zaujímavý a nás očaril. Ide o neprehliadnuteľný ženský outfit,  ktorý sa dá noisť nielen s podpätkami ale aj s teniskami. Pretvorte si tento nápad tým, že si vyberiete jeden špeciálny kabát, ktorý budete môcť nosiť celú zimu. 

Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Veľmi vysoké čižmy

Nie vždy je móda len o tom, čo si oblečiete. Niekedy je to práve o tom, čo si obujete. Jednoduché, sexy a cool. Takéto sú jej čižmy a ich celkový „look“. A ak sa neviete stotožniť s čižmami, ktoré končia pri vašom pozadí, :) stačí ak investujete do čižiem, ktoré sú nad kolená. Tie vás nemôžu omrziet!

Boomex Marketing Agency

Inšpirácia je vo svete módy jej samozrejmou súčasťou. My v Planet Paris vás chceme inšpirovať len tými najlepšími. V novej kolekcii zaručene nájdete to najlepšie zo sveta módy. :)

Tagy článku: