6 Kreatívnych outfitov na pracovný pohovor. Zabudnite na bielu košelu a čierne sako.

6 Kreatívnych outfitov na pracovný pohovor. Zabudnite na bielu košelu a čierne sako.

Pracovný pohovor. Stretnutie „naoko veselé“, s prímesou stresu a túžbou zaujať. Z každej strany počúvame, že je nesmierne dôležité, čo si na seba oblečieme.

Naozaj? Nám, ženám, hovoria o tom, že sa máme snažiť dobre sa obliecť? Sme to my, ktoré pri rannom obliekaní myslia na to, že ak počas dňa „zomrieme“, bude to outfit nášho ducha. Už navždy. :) 

A ak by sa tak stalo počas pracovného pohovoru, ktorá z nás by chcela mať na sebe bielu košeľu a čierný kostým? Uf! Áno, cit pre módu je dar, ale aj nočná mora zároveň.

Planet Paris túžime, aby – keď ide o módu – šlo len o potešenie, a tak predstavujeme 6 najštýlovejších outfitov, ktorými svojmu potenciálnemu šéfovi už pri vstupe do jeho kancelárie vykričíte, že ste kreatívna, inovatívna a máte štýl! :)

1. To musíte vidieť!

Doplnok, ako je tento, si určite všimnete. K čierno-bielej sa hodí takmer AKÁKOĽVEK farba. Preto nechajte uletieť svoju fantáziu a vyberte si tú svoju kombináciu. Farebná kabelka, dominantné náušnice alebo výrazný vzor – zaručený recept na úspech!

Boomex Marketing Agency 

2. All white everything

O tomto trende sme si už napísali hádam až dosť. Ide o jeden z najjednoduchších a najštýlovejších outfitov, ktoré získate lusknutím prstov. Nezabúdajte, že „all white everything“ trend nevyžaduje aj biele topánky a doplnky. Preto im venujte zvýšenú pozornosť a kreativitu. My v Planet Paris odporúčame strieborné doplnky a kabelku v šialených „pop-art“ vzoroch.

Boomex Marketing Agency

 

3. Moje tričko vám odpovie

Uchádzate sa o miesto, ktoré nie je priveľmi upnuté na „dress code“? Ak ide o kreatívnu pozíciu v mladom kolektíve a vy si trúfate byť odvážnejšou, vyberte si tričko s potlačou. Najlepšie, ak povie niečo o vás, bude vtipné a vhodne zladené. Už dávno neplatí, že tričká s nápismi sú len pre „tínedžerov“.

Boomex Marketing Agency

4. Ste silná a sebavedomá žena 

Čo by to o vás povedalo viac ako psychologická vychytávka? Veď žena oblečená v červenom vyžaruje dojem energickosti a podnikavosti. Dajte ju dokopy s kráľovskou modrou a budúcemu šéfovi poviete oveľa viac než len to, že máte neuveritený štýl!

Boomex Marketing Agency

5. Luxus v čiernom

Ak je červená farbou ženskosti a energie, tak čierna farba pôsobí luxusne, dominantne a sofistikovane. A je tak elegantná! Pridajte k nej vhodné topánky (nielen čierne) a vykročte si po svoju prácu snov! :)

Boomex Marketing Agency

6. Serióznejšie zamestnanie?

Možno vyžaduje solídne oblečenie, no to neznamená nudné! Preto využite kombináciu béžovej, modrej a červenej. Má niečo do seba! Kotýmové nohavice sa navyše veľmi hodia aj k topánkam bez podpätkov – hoci ide o nezvyčajnú kombináciu. Vyššie dámy, toto je výzva pre vás! :) 

Boomex Marketing Agency

Milujeme módu a chceme to ukázať aj budúcemu šéfovi. Samozrejme, oblečenie nie je všetko, a preto myslite na to, že na pracovnom pohovore ide aj o iné dojmy. My v Planet Paris vám želáme veľa šťastia! :)